Menu

Elektrický proudu dostupný i uprostřed přírody

10.8.2017 - Elektro
Elektrický proudu dostupný i uprostřed přírody

V dnešní moderní době jsou lidé zvyklí, že mají přístup k elektrické energii naprosto všude, ale i dnes tomu ještě stále tak není. Například pokud se chystáte uspořádat nějakou kulturní akci uprostřed přírody, kde jen tak nenajdete elektrické vedení, tam Vás přímo zachrání kvalitní a spolehlivý dieselagregát, který si můžete pronajmout od nás. Ano je tomu přesně tak. Nabízíme Vám cenově dostupný a spolehlivý pronájem kvalitních značkových strojů, které Vám vyrobí elektrickou energii úplně všude.

gener1
V ceně pronájmu samozřejmě není pouze dieselagregát, který Vám sám od sebe vyrobí elektrickou energii, ale samozřejmě také naši spolehliví pracovníci, kteří Vám elektrocentrálu přivezou na místo, kde pořádáte svou akci, všechno spolehlivě profesionálně zapojí a po skončení akce zase všechno odpojí, uklidí a odvezou. Jak tedy vidíte, máte spolehlivý celkový servis zajištěn a to za velmi příznivých cenových podmínek.
Pronájem dieselagregátu se vyplatí i v jiných případech. Nemyslíme tím jen jednodenní kulturní akce nebo sezónní události, jako je třeba provoz ski areálu, ale i nenadálé a neplánové akce, jako je třeba odstávka elektrického proudu, kvůli které by musela Vaše výroba stát několik hodin nebo dokonce několik dnů. Nemusíte se spoléhat pouze na elektrárnu, nemusíte zastavovat výrobu ve své firmě, pokud nejde elektrický proud, pokud máte naši elektrocentrálu.
gener

Kromě pronájmu dieselagregátů Vám také nabízíme jejich prodej a možnost servisu a oprav. Ano jsme předními dodavateli těch to vysoce kvalitní a spolehlivých přístrojů pro výrobu elektrického proudu a dobře víme, že se Vám mohou na některých místech hodit celoročně. Například na chatě či chalupě, kde si sice chcete odpočinout od výdobytků moderní doby, ale nechcete si svítit petrolejkou či svíčkou, i zde jistě oceníte tohoto bezesporu skvělého pomocníka pro výrobu elektrického proudu.