Menu

Netrapte se maličkostmi

16.9.2017 - Produkty
Netrapte se maličkostmi

Tak rádi se vídáte s rodinou a se známými, ale máte je roztroušeny po celé zemi. Proto jsou vzájemné návštěvy tak vzácné, viďte? Jak je ale ubytovat, abyste spolu strávili co nejvíce času? Kdy se zase uvidíte, viďte? Přece je v noci, nebo k ránu nebudete vyprovázet do hotelového zařízení, aby měli kde přespat!

růžová pohovka

Malý byt není překážka

Víte, co? Zbytečně si lámete hlavu. Což o to, matrace se zbavovat nemusíte, protože ta se hodí kdykoliv. Ale můžete velmi jednoduše změnit třeba sedací soupravu v obývacím pokoji, abyste nemuseli trnout hrůzou, kde se Vaši přátelé vyspí! Rozkládací pohovka s úložným prostorem je přece výtečné řešení pro Vaše trable!

Stoupněte si před svou sedací soupravu a důkladně si ji prohlédněte. Nebylo by dobré koupit si už novou? Za ta léta by obnova byla zapotřebí, nemyslíte?

Rozkládací pohovkou svůj malý byt totiž dokážete učinit větším. V tom smyslu, že v něm přes noc může přespat o několik lidí navíc. A to velmi pohodlně!  A s ložním prádlem, které do rozkládací pohovky s úložným prostorem uložíte, získáte i další volné místo ve skříních, nebo prádelnících! Jak se to říká? Zabijete dvě mouchy jednou ranou? Ano, to je trefná fráze!

Není důvod váhat

Jestliže se Vám ozvou přátelé, že by rádi přijeli za Vámi na návštěvu, radujte se bez stresu, kam je uložíte! Vy máte totiž rozkládací pohovku, navíc s úložným prostorem uvnitř! Vzájemně se užijete až do ranních hodin a ranní společné vstávání prožijete, jako zamlada na koleji, nebo na intru. To slovo ranní je v tomto případě dost odvážné tvrzení. Polední by bylo přijatelnější, viďte?

moderní pohovka

Ne, vážně. Není snad toto řešení tím nejlepším a nejvhodnějším?

Nemusíte váhat nad touto změnou, nota bene, když je zároveň potřebná? Design a pohodlné sezení, včetně pohodlného vyspání, řešit také nemusíte. Obojí jsou lehce splnitelné podmínky každé rozkládací pohovky s úložným prostorem! Pořídit ji je tak zanedbatelná a lehce proveditelná maličkost!