Menu

Řekněte si ano se vším všudy a pusťte se včas do příprav

25.4.2017 - Produkty
Řekněte si ano se vším všudy a pusťte se včas do příprav


stříbrné svatební prsteny

Přípravy na váš velký den D, kdy vstoupíte do manželství, již jsou v plném proudu? Mezi jeden z nejdůležitějších bodů příprav patří také svatební prsteny, které si s partnerem navzájem nasadíte v onen den při skládání manželského slibu. Zaměřte se na jejich výběr r opravdu důkladně, přece jen je to šperk, který budete nosit už navždy nebo tedy alespoň po dobu trvání vašeho manželství. Je proto důležité se při výběru tohoto šperku neunáhlit, zvážit pro a proti, a především si vybrat podle vkusu obou nastávajících manželů. Žádejte při vašem výběru kvalitní a hezké provedení. Prsteny od nás nezklamou vaše očekávání a budou vaše ruce zdobit po dlouhá desetiletí. Zaměřte se na důležité aspekty při výběru tohoto šperku, který budete jako manželé nosit na vašich prsteníčcích.

ženich, nevěsta, ruce, prsteny

JAKÉ ZVOLIT PROVEDENÍ, MATERIÁL A RYTINU
Pro začátek je potřeba si ujasnit, z jakého materiálu má být prsten zhotoven. Záleží jen na vás, zda preferujete zlato, stříbro nebo chirurgickou ocel. U nás si rozhodně vyberete ze všech možných materiálů a vzhledů. Dámy mohou zvolit prsten osázený brilianty nebo zirkony, pro muže je zase spíše vhodnější decentnější provedení. Tento šperk také můžete nechat ozdobit nebo doplnit o libovolně zvolenou rytinu.

Nejčastější rytinou jsou třeba společná jména manželů nebo datum, ke kterému se rozhodnete vkročit do společného manželského života. Je to jen na vás. Rytina vám v každém případě bude o to více připomínat váš velký den. V naší nabídce naleznete snubní prstýnky, které zaujmou svým vzhledem a potěší svou kvalitou zpracování, díky kterému vám vydrží po dlouhé roky.

Až budete mít vybraný tento důležitý šperk pro váš dlouho očekávaný slavnostní den, můžete se s klidem v duši pustit do dalších příprav a plánování toho velkého dne.

bílé růže, svatební prsteny